ייעוץ והכוונה

במרכז הצעירים אנו מקנים יעוץ והכוונה להשכלה, תעסוקה ופיננסים.

פיתוח אישי:

מרכז הצעירים Young גדרה, מנגיש תכנים להעשרה והשראה לצעירים וצעירות תושבי ותושבות הישוב בנושאים שונים, כגון: קריירה ותעסוקה- איך לכתוב קורות חיים, איך מחפשים מקומות עבודה, הכנה לראיונות עבודה, פיננסים, ניהול זמן וחיזור החוסן מנטלי, חיזוק המוטיבציה והערך העצמי ועוד. זאת במטרה לקדם את צעירי וצעירות הישוב ולאפשר להם ולהן רכישת מיומנויות  וכלים חשובים להמשך דרך החיים.

השכלה:

  • שירותי הכוונה מקצועית למציאת מסלול לימודים
    מבולבלים? רוצים ללמוד אך לא יודעים מה? נעזור לכם לגבש כיוון! קבלת החלטות לגבי כיוון לימודים אקדמי מלווה בהתלבטות ושאלות לגבי התאמה, סיכויי קבלה, בחירת מוסד לימודי, חוגים אקדמיים, מסלולי לימוד ועוד. לא נוכל להחליט עבורכם, אך נוכל לסייע לכם לבחור נכון ולהתמודד עם מה שמעכב אתכם להגיע אל ספסלי האקדמיה.
  • אנו מזמינים אתכם לשמוע, להתייעץ ולהתקדם! במסגרת שיחה אישית ובאמצעות מערכת ממוחשבת של אתר צ’ק מי, נוכל לאתר את המקצועות והתחומים המתאימים לכם, לקבל מידע על מוסדות הלימוד השונים ותנאי הקבלה.
    לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ והרשמה למערכת הייעוץ  יש ליצור קשר לתיאום מראש עם מרכז הצעירים בטלפון: 08-8595445, 050-8855272- שירן זאנו.
  • מרכז הצעירים בשיתוף קידום ואיזי וואי מנגישים לתושבי גדרה קורס פסיכומטרי במחיר במחיר אטרקטיבי. קורסי פסיכומטרי עולים הרבה מאוד כסף והחזון הוא ליצור שוויון הזדמנויות בנגישות ללימודי השכלה גבוהה, הקורס בעלות נמוכה משמעותית.
    להרשמה ל”קידום” יש ללחוץ כאן

         לפרטים והרשמה לאייזי וואי יש ללחוץ כאן

קריירה ותעסוקה:

במרכז הצעירים Young גדרה, רואים כערך עליון בחשיבות מתן כלים ומענה לצעירים וצעירות המחפשים את דרכם בעולם התעסוקה המוצף על ידי ליווי אישי וקבוצתי וחיזוק האפשרויות לתעסוקה איכותית :  סדנאות וייעוץ בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה ומרכזי הערכה. כמו כן, מרכז הצעירים  Young פועל לשם פיתוח מאגר משרות ייחודי לצעירים וחיילים משוחררים, ליצירת קשר עם מעסיקים פוטנציאליים, לקיום סדנאות להכוון מקצועי–תעסוקתי, לקיום ירידים ועוד.

בנוסף, קיימת תכנית מנטורים לתעסוקה- תכנית “קו המראה” – בשיתוף עם קרן יעקב ולאה- עמותה פילנטרופית. ליווי צעירים ע”י מנטורים מתנדבים, אשר עוברים תהליך של כחצי שנה

תכנית “קו המראה “ של קרן יעקב ולאה הינה תכנית בשיתוף עם מרכז הצעירים Young גדרה, המציעה ליווי של מנטורים מעולם התעסוקה לצעירים בגילאי 21 עד 35 שמתקשים למצוא את דרכם בעולם התעסוקה.
התוכנית הוקמה על מנת לקדם צעירים ולחולל אצלם שינוי וצמיחה בשוק התעסוקתי. זאת מתוך האמונה כי הדרך הנכונה להביאם להצלחה היא על בסיס יצירת תמיכה, ליווי ו\שיתופי פעולה בין מנטורים – מנהלים/ות ומומחים מהמגזר העסקי, ובין הצעירים בשלבי התפתחותם התעסוקתית.

שיחות יעוץ והכוונה להשכלה ולתעסוקה :

מתלבטים מה ללמוד? מה מתאים במיוחד לכם? 🤔 מרכז הצעירים Young גדרה מציע לכם, צעירי וצעירות הישוב שיחות יעוץ מקצועיות בנושא לימודים ותעסוקה. מפגש של שעה וחצי שיכלול הכרות, בירור צרכים ורצונות, הגדרת מטרה שיקדמו אותכם ליציאה לדרך, וחיבור לייחודיות שבכם, תוך שימוש בכלים מתחום האימון האישי והNLP. למעוניינים שביניכם תינתן אפשרות לתהליך אימוני בן 6 מפגשים.

*השירות ניתן בתשלום סמלי לצעירי וצעירות הישוב

להרשמה בלינק המצורף👇

דילוג לתוכן